Share week 2016 – fajne czytania internetowe

Co ja czytam? Jak już kiedyś pisałam – w internecie niezbyt uważnie. A jednak bez specjalnego problemu znalazłam trzy fajne miejsca, która z radością wszystkim polecam w ramach tegorocznego Share Week!

czytanie
Mniej czytam bardziej oglądam – bo zdjęcia są wspaniałe. Islandia, odległa Azja, Tel Awiw – to tło, a na nim uśmiechnięta rodzinka. Ich optymizm jest zaraźliwy, rozwiewa wszelkie obawy co do podróżowania z dzieckiem i gnania na ten koniec świata, który nas akurat zaintryguje. Tym bardziej, że nie żyją w krainie różowych chmurek, szczerze dzielą się też porażkami, nie ukrywają że coś się nie spodobało lub nie było takie jak w wyobrażeniach. Ufajcie i czytajcie!
To jest taki blog niepraktyczny. Nie dowiem się z niego jak nie kupować, jak ćwiczyć jogę lub składać ubrania. To taki impresjonizm słowny. Jakaś chwila, wrażenie, mini-obserwacja. Czasem do mnie przemawiają. Czasem nie. Wracam jednak regularnie, bo takie zanurzenie się w cudze subiektywne przeżywanie codzienności jest czymś co Tygryski zdecydowanie lubią.
A to blog praktyczny. Naprawdę nie wiem skąd autorka wyciąga co chwilę zupełnie nową strategię na wymyślenie / zdefiniowanie swojego stylu i zorganizowanie garderoby. Jest tych praktycznych sposobów mnóstwo i nawet jeśli nie szukam porady, i tak je czytam – z czystej ciekawości (i podziwu). Lubię tez różne obficie ilustrowane cykle – rozpracowywanie konkretnego stylu (moim faworytem był „girl next door”), znane osoby, palety kolorystyczne i moodboardy. A największą zaletą jest przebijający ze wszystkich wpisów taki zwykły zdrowy rozsądek, który nie jest (w mojej opinii) najmocniejszą stroną blogów modowych.
A niebawem planuję więcej polecania, bo wykopałam kilka znalezisk!
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s